درباره لیگ ایران بیشتر بدانیم.

وبسایت لیگ ایران در راستای فعالیت در زمینه لیگ برتر ایران تاسیس شده است و با رویکردی متفاوت

از سایر سایت های فعال در این زمینه ، امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد،

لطفا برای شروع همراهی و حمایت از تیم محبوبتان به قسمت عضویت وبسایت مراجعه کنید.

– چرا در وبسایت لیگ ایران عضو شویم؟

>> با عضویت در وبسایت لیگ ایران، شما به طور خودکار در طرح سرشماری طرفداران شرکت داده خواهید شد. همچنین امکان دریافت پیامک از تیمتان،شرکت در نظرسنجی ها و پیشبینی، ارائه تحلیل هواداران و… را خواهید داشت.

– نوع خبر و منابع آن برای تیم من چگونه خواهد بود؟

>> اخبار لیگ ایران، از وبسایت های معتبر ایرانی در این زمینه تامین می شوند. شما در صفحه اختصاصی تیمتان،آخرین و به روزترین اخبار منحصر به تیم محبوبتان را مشاهده می کنید.

– آیا من نیز در این وبسایت نقشی خواهم داشت؟ نوع مشارکت من چگونه است؟

>>لیگ ایران دوستدار ورزش و دوست هواداران است و با رویکردی متفاوت، این امکان را به هواداران میدهد تا تحلیلها و نظراتشان را از حواشی و دیدار های تیم محبوبشان در وبسایت، با نام خودشان ارائه دهند. در حال حاضر، می توانید تحلیلهایتان را از طریق قسمت تماس با ما، در این وبسایت،و یا از طریق صفحه اینستاگرام www.instagram.com/ligiran_com با ما در میان بگذارید.

-آیا همه قابلیت های وبسایت همین هاست؟

>> در این وبسایت امکانات ،سورپرایز و ویژگی های منحصر به فردی تدارک دیده ایم،که با افزایش استقبال و همراهی شما عزیزان، این قابلیتهای شگفت انگیز را اضافه خواهیم کرد. از شما دوست عزیز خواهشمندیم برای حمایت از تیم محبوبتان، و به روزرسانی سریعتر و بهره وری از امکانات تدارک دیده شده، وبسایت لیگ ایران را به دوستانتان نیز معرفی کنید.

استقلالاستقلال خوزستانپارس جنوبی جمپدیدهپرسپولیسپیکانتراکتورسازیدسته‌بندی نشدهذوب آهنسایپاسپاهانسپیدرود رشتسیاه جامگانصنعت نفت آبادانفولادگسترش فولادنفت تهران
تگ ها: آخرین خبر، رسانه، رسانه ورزشی، زمان بازی، طرفداری، فدراسیون، فوتبال ایران، فوتبال لیگ برتر، لیگ، لیگ ایران، لیگ برتر، لیگیران، نتایج، نود، ورزش3