طارق همام مصدوم، دستاورد جام ملت‌های آسیا برای استقلال

شاید تلخ ترین سرنوشت بازی برای طارق همام رقم خورد و او با قبول مصدومیت سخت از ناحیه زانو و ترک زمین با چشمانی گریان شاهد حذف تیمش بود.

بازی عراق و قطر از دقیقه ۳۰ گذر کرده بود که طارق همام پس از ارسال یک پاس عمقی بی دقت که به اوت رفت، به سمت نیمکت بازگشت و از کادر فنی خواست برای تعویض او اقدام کنند و پس از آن روی زمین نشست و دو دستش را روی زانوهایش گذاشت و سرش را میان دست هایش قرار داد.

پس از درخواست طارق، بازی برای چند دقیقه متوقف شد؛ ستاره تیم فوتبال استقلال تهران در میانه میدان با همدردی هم تیمی ها و در شرایطی که نمی خواست باور کند، مصدومیت سبب خروج او از زمین شده است، رفته رفته خود را به خط طولی زمین رساند و در حالی که یکی از اعضای کادر فنی سعی در آرام کردن او داشت، شروع به گریه کرد.

پس از این ماجراها که چند دقیقه به طول انجامید، در کمال تعجب و شگفتی، هافبک عراق به زمین بازگشت ولی پس از اینکه بار دیگر بازی از جریان افتاد، همام هم در حالی که از فاصله چند متری می شد گریه های او و صدایش را شنید، روی زمین افتاد و اینبار به صورت قطعی با برانکارد از زمین بیرون برده شد، تا سرمربی اسلوونیایی عراق یکی از مهم ترین بازیکنان خود را برای حذف قطر و ادامه جام از دست بدهد.

طارق همام هم‌چنان گریان بعد از حذف تلخ
هافبک مصدوم تیم ملی عراق بعد از پایان بازی و حذف تیمش بر روی نیمکت قرار داشت و با چشم‌های گریان سوژه دوربین‌های فیلم برداری شد.

شاید تلخ ترین سرنوشت بازی برای طارق همام رقم خورد و او با قبول مصدومیت سخت از ناحیه زانو و ترک زمین با چشمانی گریان شاهد حذف تیمش بود.
اما بعد از پایان بازی باز هم دوربین‌های تلویزیونی صحنه تلخی را از هافبک عراقی استقلال تهران ثبت کردند. او که بعد از مصدومیت بر روی نیمکت قرار گرفته بود از حذف تیم ملی کشورش نیز بسیار متاثر شد و گریه زیادی انجام داد.

بی شک اگر تجربه شاگردان کاتانچ در این دیدار بیشتر بود آن‌ها می‌توانستند نتیجه شکست را با تساوی برابر قطر عوض کنند و خیلی زود از گردونه مسابقات کنار نمی‌رفتند.

حالا قطر در مرحله یک چهارم نهایی با تیم ملی کره جنوبی بازی می‌کند و برنده این دیدار می‌تواند یکی از فینالیست‌های این دوره از مسابقات باشد.

 

استقلال
تگ ها: طارق همام، نتایج جام ملت‌های آسیا، هافبک استقلال