فراری به ایران باز می‌گردد.

علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره شایعات اخیر گفت: آنتونی استوکس بازیکن تیم تراکتورسازی به زودی در تبریز حضور پیدا می‌کند و‌ به تیم اضافه خواهد شد.

علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از بازگشت استوکس و هری اروین به تبریز خبر داد.

علیرضا اسدی در گفت‎وگو با بخش خبری شبکه ۳ سیما از بازگشت دو مهاجم خارجی تراکتورسازی به تبریز خبر داد و عنوان کرد که آنها با حضورشان در تبریز همه را شگفت زده خواهند کرد.

آنتونی استوکس و لی هری اروین، دو مهاجم خارجی تراکتورسازی پیش از پایان نیم‌فصل به دلایل نامعلوم از مرخصی چندروزه برنگشتند ، اما با اعلام اسدی آنها در نیم‌فصل دوم بار دیگر به جمع سرخپوشان تبریزی برمی‎گردند.

اسدی همچنین عنوان کرد: تمرینات تیم تراکتورسازی با توجه به تعطیلات نیم‌فصل‌ در حال حاضر تعطیل بوده و از هفته آینده در تبریز آغاز خواهد شد و استوکس نیز از روز ۱۳ دی ماه به تمرینات تیم اضافه خواهد شد.

    وی با اشاره به انتشار ویدیوئی از این بازیکن گفت: در خصوص تصاویری که از آنتونی استوکس در فضای مجازی منتشر شده است باید به مواردی اشاره کنم تا افکار عمومی و هواداران پرشور و شعور تراکتورسازی در جریان برخی از امور قرار بگیرند.

وی به سایت رسمی تراکتور گفت: استوکس در سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ بازیکن تیم فوتبال ساندرلند انگلیس بوده است، در  این سال‌ها یعنی حدود ۱۰ سال پیش انتشار ویدیوی خصوصی‌ با همسرش وی را دچار مشکل می‌کند و این اتفاق باعث می‌شود که پرونده‌ای در دادگاه تشکیل شده و در پایان، دادگاه رای به تبرئه استوکس و صدور قرار مجرمیت برای متخلفین منتشر کننده تصاویر خصوصی می نماید.

اسدی افزود : ولی برای مسئولان باشگاه و من جای سوال دارد، چرا باید این ویدیو بعد از حدود ۱۰سال و درست در زمانیکه قرار بود جلسه‌ای با استوکس برگزار شود تا مقدمات لازم برای بازگشت وی به جمع پرشورها فراهم شود، این ویدیو در فضای مجازی منتشر می‌شود.

او در پایان  اظهار داشت: برای ما سوال است چه کسانی از حضور استوکس در تبریز بیم و هراس دارند؟ بهتر است عنوان کنم که با اینگونه شیطنت‌های نخ نما شده، تراکتور با حمایت مالک باشگاه و هوادارانش از حرکت نخواهد ایستاد و به راه خود ادامه می‌دهد تا به هدف نهایی برسد.

تراکتورسازیدسته‌بندی نشده
تگ ها: آنتونی استوکس، اسکاتلند، تبریز، تراکتورسازی، خبرورزشی، لیگ ایران، لیگ برتر، لیگیران